Alüminyum sektörü ALUEXPO 2015'te buluştu

Alüminyum sektörü ALUEXPO 2015'te buluştu
Facebook Twitter Google Pinterest

 

İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen 4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ALUEXPO 2015, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı.

4. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ALUEXPO 2015, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açtı. Fuarın açılışı töreni, sektörün önde gelen isimlerinin konuşmaları ve yoğun katılımı ile gerçekleşti. Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından ve TALSAD-Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği'nin desteği ile düzenlenen fuarda, İDDMİB (İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği) standında "Metalik fikirler" proje etkinliği de yer aldı. Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü ve Murahhas Aza İbrahim Anıl konuşmasında, "2009'den bu yana bu yıl 4'üncüsünü düzenlediğimiz ALUEXPO 2015, üretimlerinde alüminyum ürün kullanan tüm sektörlerin ve alüminyum üreten ulusal ve global tüm firmaların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir platform. Fuara 166'sı yurtdışından olmak üzere 351 firma katıldı. 70'i aşkın ülkeden 10 binin üzerinde sektörel ziyaretçi bekliyoruz" dedi.

Facebook Twitter Google Pinterest


DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331