Belediyeler 4. CityExpo’da Trafik Yönetimini Tartışmaya Hazırlanıyor…

Belediyeler 4. CityExpo’da Trafik Yönetimini Tartışmaya Hazırlanıyor…
Facebook Twitter Google Pinterest
fuar habercisi; 17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Anfaş CityExpo fuarı ile ilgili fuar koordinatörü, Münevver Duran’ın açıklamaları

17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında her yıl farklı bir ana temanın işlendiği fuarımızda 'ulaştırma  teması'  ele alınacak. Her geçen yıl hızla büyüyen Anfaş CityExpo 2013’de kent içi ve kentler arası yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan taşıtlar, toplu ulaşım sistemindeki gelişmeler, trafik yönetimi ve planlaması, ulaştırma yönetiminde yer alan tüm kurumlar ve bunlar arasındaki koordinasyon, yol güvenliği ve güvenliğin arttırılmasında kullanılan tüm ekipmanlar, akıllı ulaşım sistemleri ve bu alandaki son teknolojik gelişmeler sergilenecek.

 Günümüzde ülkelerin en büyük problemlerinden biri olan trafik yönetimi konusunda gelişen teknolojilerin sergileneceği fuar kapsamında ulaşım sektörünün önde gelen kurum, oda, dernek, birlik ve üniversitelerin desteğini alarak ulaşım ve ülke trafik planlamasının standartlarını belirlemek üzerine paneller düzenleyerek  'Ulaştırma' teması ele alınacak. Çağdaş kentlerin gündemindeki en önemli konu olan trafik, yol güvenliği, park sistemleri ve toplu taşımacılık alanında üretim yapan ulusal ve uluslar arası firmalar, son teknoloji modern çözümleri, en son gelişmeleri merkezi ve yerel otoritelere tanıtma fırsatını Anfaş CityExpo’da yakalayacaklar.

Fuarda Ulaştırma teması kapsamında kara ulaşımı, hava ulaşımı, deniz ulaşımı  ve demiryolları ele alınarak Türkiye Cumhuriyeti’nin sanayisinin büyümesini, uluslar arası ticaretin genişlemesini ve insanların daha hızlı ve kolay seyahat etmesini sağlamaktır. Ayrıca modern ve güvenilir ulaştırma ile Türkiye’nin 2023 yılı sanayi, kalınma ve ihracat hedeflerinin gerçekleşmesine de katkı sağlayacaktır.

Fuar kapsamında düzenlenen etkinliklere sektörün gösterdiği ilgiye şimdiden çok teşekkürler.

Anfaş CityExpo’ya katılım için geç kalmayın…

Münevver Duran
Fuar Direktörü


 
Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331