Bu fuar tam evlere şenlik!

Bu fuar tam evlere şenlik!
Facebook Twitter Google Pinterest

Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün ihracatını artırmak amacıyla düzenlenecek Home&Tex Fuarı, 28-31 Ekim tarihleri arasında, bin 500 markanın katılımı ile CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.

Türk ev tekstilinin ihracatına ciddi anlamda katkı sağlayacak Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de aralarında bulunduğu 55 ülkeden gelecek alıcı gruplarını ağırlayacak. İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği işbirliğinde gerçekleştirilecek Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı için geri sayım başladı. Alan tasarımı, stant düzenlemeleri ile kısa zamanda Türkiye’nin en çok dikkat çeken fuarları arasına giren Home&Tex Fuarı, ev tekstili ve dekorasyon sektörünün öncü firmalarını, yerli ve yabancı alıcılarla buluşturacak. Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek fuarda, Türk ev tekstilinin ihracatına ciddi anlamda katkı sağlayan 500'ün üzerinde firma 1500 marka ile aynı çatı altında buluşturulacak. CNR EXPO Yeşilköy’de 7 salonda 80 bin metrekare alanda gerçekleşecek fuar, 28-31 Ekim tarihleri arasında organize edilecek. Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olma özeliği taşıyan Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de aralarında bulunduğu 55 ülkeden gelecek alıcı gruplarını ağırlayacak.

İhracata katkı sağlayacak

Üretim, istihdam ve ihracatı ile ülke ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan ev tekstilinde, 2023 yılında 10 milyar dolar ihracat hedefleniyor. Türk ev tekstilinin ihracatına ciddi oranda katkı sağlayacak fuarda, Almanya, Rusya, İran, Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya ve Çin gibi sektörde söz sahibi ülkelerden gelecek ziyaretçilere ev tekstili ve dekorasyon dünyasındaki son gelişmeler ve trendler tanıtılacak. İthalatçı, ihracatçı, toptancı, büyük perakende mağazaları, zincir mağazaları, oteller, iç mimarlar, dekoratörler ve tasarımcıların dört gözle beklediği fuarda, ev tekstili firmaları koleksiyonlarını Heimtextil’den önce ilk kez meraklıları için Home&Tex Fuarı’nda sergileyecekler. Perdeden döşemelik kumaşa, uyku ve yatak odası ürünlerine, dekorasyon ürünlerine, duvar kaplamaları, yer kaplamalarına kadar ev tekstiline ve dekorasyonuna ait tüm ürünlerin bir arada sergileneceği fuarda 50 bin yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçi hedefleniyor.

Facebook Twitter Google Pinterest


DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331