Cebit Bilişim Eurasia CNR Expo da

Cebit Bilişim Eurasia CNR Expo da
Facebook Twitter Google Pinterest
CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da Yeşilköy’de düzenlenecek!

Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 ve 2013 yıllarında CNR’da yapılacak!

 
Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nin 2012 ve 2013 yıllarında CNR’da düzenlenmesi ile ilgili protokol dün imzalandı.
Hifaş Genel Müdür’ü Alexander Kühnel, sektörden gelen talep üzerine bu kararın alınması gerektiğini ve bu yer değişikliği sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Ayrıca bu değişikliğin fuarın yeniden yapılanma ve yeniden organizasyonunda bir sonraki önemli adım olduğunu ve CeBIT Bilişim Eurasia’nın Avrasya bölgesindeki bir numaralı pazarlama platformu olarak düzenlenmeye devam etmesine katkıda bulunduğunu belirtti.
İmzalanan protokole ilişkin olarak CNR Holding CEO’su Sedat Altunay ise seçkin ve önemli bir fuara ev sahipliği yapmaktan, CeBIT'in yeniden yapılanmasına katkı sağlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 
CeBIT Bilişim gov, CeBIT Bilişim lab, CeBIT Bilişim pro, CeBIT Bilişim life’tan oluşan dört bölüm konseptli fuar 2012 yılında 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında, 2013 yılında ise 24 – 27 Ekim tarihlerinde CNR'da düzenlenecek. İlk defa geçen sene gerçekleştirilen CeBIT Sinerji Zirvesi de yeni yerinde katılımcı ve ziyaretçilere avantaj sağlamaya devam edecek. 
“Gelecek Bilişim İle Gelecek” ve “Herkes İçin Bilişim” sloganları ile yoluna devam eden Cebit Bilişim Euasia Fuarı ve Cebit Sinerji Zirvesi alt yapı olanakları zengin, uluslararası bilinirliği yüksek, Atatürk Hava Limanına yakınlığı, metro ile kolay ulaşım gibi imkanlara sahip yeni yerinde bir kez daha tüm bilişim sektörü duayenlerinin buluştuğu etkin bir iş platformu yaratacak.
 
Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331