EĞLENCE ATRAX’DAYDI (ATRAX FUARI)

EĞLENCE ATRAX’DAYDI (ATRAX FUARI)
Facebook Twitter Google Pinterest
06-09/12/2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde Tureks Fuarcılıgın desteğiyle ATRAX 2012 fuarı yapıldı.

 

Ziyaretçilerin yoğunluğu göze çarptı.

Kuşkusuz herkesin beklediği fuarlardan biri de ATRAX 2012 fuarıydı.Çünki eğlence sektörünün bir araya geldiği bu fuarda birbirinden güzel eğlence olanakları,cihazları mevcuttu.Haftasonu evde sıkılınlar,stres atmak isteyen herkes bu fuardaydı.Türkiye’de ilk fuarı oldugu için birçok eğlence firması sahipleride kendilerine hitap eden ekipmanları takip etmeye geldi.

 

Gördüğüm en yoğun ticari anlaşmaların oldugu fuarlardan biriydi.

 

Hayatın getirdiği streslerden uzaklasmanın yollarından biride eğlenceli vakit geçirmektir.İşte  ATRAX 2012 fuarı eğlenceli vakit geçirmenin yollarını bizlere sundu.Eğlece sekötüründe çalısan firma yetkilileri,lunapark işletmecileri,eğlece salonları işletmecilerinin yoğun olarak ziyaret ettği fuarda genelde standlar ,oyuncaklar,ekipmanlar hiç boş kalmadı ve yoğun ticari olayların gerçekleştiği bir fuar oldu.

 

Güçlü ve dinamik yapısıyla dikkatleri çeken ve eğlence vitrini olarak gösterilen ATRAX 2012’e dış yatırımcılara ve ziyaretçilere de konuk oldu.

ABD,,İtalya,Kanada,Kore,Çin,Mısır,Hindistan,Taiwan’dan  oldugu gibi,Balkanlar,Avrupa,Ortadoğu,Rusya,Arap Emirlikleri,Türki Cumhriyetlerinden katılım yatırımcı ve ziyaretçilerde oldu.

 

Fuarda;

Fuarda yeni geliştirile teknolojik ürünler ziyaretçilerin çoğunu hayrete düsürdü.Ziyaretçileri  en çok beğendiği ürünlerden biri ise araba yarışı simülasyonlarıydı.Bizzat test ettğim simülasyonların her anı gerçektekiyle birdi.

 Ayrıca 7 D sinema sistemlerinden tutun  bilgisayarlı simulasyon oyunlarına, hız treni,  park bahçe oyun grupları, macera oyun alanları, akvaryum, , fıskiye gösterileri, lazer şovlara kadar birçok eğlence ve aktivite ATRAX 2012 fuarında sergilendi.

Fuar Habercisi; D.ALİ ÖZDEMİR

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331