Evlilik Dünyası 2013

Evlilik Dünyası 2013
Facebook Twitter Google Pinterest

EVLİLİK DÜNYASI 2013 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI

 

Fuar Hakkında

Evlilik Dünyası 2013 evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.  

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek olan Evlilik Dünyası, çok daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek. 

Bu güne kadar Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve 350.000’den fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Dünyası, önümüzdeki yıl İstanbul Kongre Merkezi salonunu da ekleyerek toplam fuar alanını 8,500 m2’den 25.000 m2’ye çıkardı.

Gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunan fuar,  2013 yılında fuar alanının da büyümesiyle sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek firmaları da ziyaretçiyle buluşturarak evlenecek çiftlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedeflemekte.

3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.

10 yıldır evlenecek çiftlerle sektör profesyonellerini buluşturan Evlilik Dünyası, 1 milyar TL’ nin üzerinde ticari hacim yaratmakta. Her yıl ortalama 50.000 evlenecek adayı ağırlayan Evlilik Dünyası, ünlü isimlerin tasarımlarından oluşan büyük defilelerle basının yoğun ilgisini görmekte ve her yıl büyümeye devam etmektedir.


Bu fuarda Neden Yer Almalısınız?

  • Her yıl Türkiye’de 500 bin çift evlenir, bu evliliklerin yaklaşık 100 bin’i İstanbul’da gerçekleşir. Bu fuar 50 bin’e yakın çiftin düğün ve ev hazırlığı sürecinde alış veriş yaptığı noktadır.
  • Fuarın her yıl büyük bir reklam bütçesi ayrılır ve tüm mecralarda fuar reklamları yapılır. Pr çalışmasına çok önem verilir, tüm ana haber bültenlerinde yer alır, yalnızca fuarın değil katılımcı firmaların da yazılı ve görsel basında tanıtımlarına yer verilir.
  • Değişen rekabet koşullarında rakipler arasında öne çıkarak marka farkındalığı ve bilinirliği yaratılır.
  • Evlilik hazırlığı sürecini markanızla bütünleştirir.
  • Doğrudan pazarlama tekniği ile 50.000’e yakın müşteriye ulaştırır.
  • Müşteri veri tabanı ve CRM uygulamalarını geliştirmek için en doğru noktadır.
  • 2013’e yüksek enerjiyle başlamak ve içinde aşk olan bir fuarda yer almak size ve firmanıza iyi gelir.
Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331