Franchise Akdemisi 2012 Başlıyor

Franchise Akdemisi 2012 Başlıyor
Facebook Twitter Google Pinterest
UFRAD Franchising Derneği

 

21. yüzyılın markalı perakendeciliğe yeni ufuklar kazandıran çağdaş işletme şekli ve Franchising sisteminin Türkiye’deki tek temsilcisi olan UFRAD Franchising Derneği, 1991 yılından beri; başarısını ispatlamış markaların dinamiğini girişimci ruha aktarmasını desteklemektedir. Derneğimiz ülke ekonomisi başta olmak üzere, sektörel gelişimin sağlıklı büyümesine, ülkemiz yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine hissedilir katkılar sağlamaktadır. Dünyanın en köklü franchising derneklerinden biri olan UFRAD, bugün sayıları 130’u aşan güçlü firmayı çatısı altında toplamış bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere UFRAD profesyonel çözüm ortakları ile sektörün eğitim ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye'deki ilk franchising eğitim akademisini kurmuştur. T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi, Franchise&More Danışmanlık ve UFRAD işbirliği ile kurulan ‘UFRAD Franchise Akademisi’ uzman kadrosu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nin seçkin akademik personeli ve sektör liderleri ile eğitimlerine devam etmektedir.

 

8 Aralık 2012 tarihinde ekteki program ile başlayacak yeni dönem eğitimlerimize katılmak isteyen üyelerimiz 7 Aralık 2012 Cuma günü mesai saati bitimine kadar ekteki formu ve ödeme dekontunu  iremarman@ufrad.org.tr adresine veya 0212 425 9722 nolu faks numarasına gönderebilirler. Her türlü sorunuz için 0212 599 1784 numaralı telefondan derneğimize ulaşabilirsiniz.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Dr. Mustafa Aydın

Genel Başkan

     ayrıntılı bilgi için UFRAD

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331