İstanbul Deri Fuarı yarın kapılarını açıyor

İstanbul Deri Fuarı yarın kapılarını açıyor
Facebook Twitter Google Pinterest

Geçtiğimiz yıl 15 bin kişinin takip ettiği ve bu yıl 2016 - 2017 trendlerinin sergileneceği 10. İstanbul Deri Fuarı, 35 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

10. İstanbul Deri Fuarı, 3 - 5 Kasım 2015’te, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da düzenleniyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en önemli alıcıları katılımcı firmalar ile buluşturacak olan bu büyük organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sektör profesyonelleri tarafından ilgi ile bekleniyor. Fuar, Türk deri sanayisinin markalaşma çabalarına destek olmak, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörün tüm paydaşlarına yaymak anlayışı ile hareket eden TÜRDEV ile sektör temsilcilerinin kolektif birliği için çalışmalar yapan TDKD’nın aktif destekleri ile gerçekleşecek.

Modanın gündemini belirleyecek

Deri sektörünün en önemli etkinliklerinin başında yer alan İstanbul Deri Fuarı, Tüyap İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşacak. Sadece iş dünyasının değil moda sektörünün de ilgi ile beklediği bu önemli buluşmada katılımcıları oldukça yoğun bir program bekliyor. 2016 - 2017 trendlerinin sergileneceği bu büyük organizasyonda yer alacak defileler, sergiler, panel ve söyleşiler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da deri sektörü ve modasının gündemini belirleyecek.

Defileler, sergiler, yarışmalar

İstanbul Deri Fuarı, ticari değerinin yanında, dünya trendlerini yakalamak, modern üretim ve pazarlama teknikleri ile standartları yükseltmek, deriye moda ve tasarım yönünden de bakmak amacıyla düzenlenen bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin katılacağı panel ve söyleşilerde sektörün sorunları, gelişim alanları ve diğer disiplinler ile ilişkileri ortaya konurken; defileler, sergiler ve yarışmalar ile deri üretim, tasarım ve modasının eğilimleri paylaşım alanı bulacak.

Her yıl bir basamak yukarı

İstanbul’un en büyük fuar alanı Tüyap’ta gerçekleşecek olan İstanbul Deri Fuarı’na hem yurtiçinden hem yurtdışından oldukça geniş bir katılımcı profili bekleniyor. Katılımcı sayısı ve profili ile düzenlendiği her yıl çıtasını bir basamak yukarı taşıyan bu büyük organizasyon, 10. yılında da rekor sayıda ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor. Kasım 2014’te düzenlenen 9.İstanbul Deri Fuarını toplam 74 ülkeden 15.093 sektör profesyonelini ağırlayarak önemli bir rekora imza atmıştı. Sektörün yükselme ivmesine somut katkıları olan, katılımcı profiline her geçen yıl yeni ülkeler ve temsilciler ekleyen bu önemli organizasyonda yerinizi almak için gecikmeyin.

Ayrıntılı bilgi için:

http://www.istanbulderifuari.com/

Facebook Twitter Google Pinterest


DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331