KET 2014 Kırmızı Et Üretimi, Teknolojileri ve Donanımları Fuarı

KET 2014  Kırmızı Et Üretimi, Teknolojileri ve Donanımları Fuarı
Facebook Twitter Google Pinterest

Kırmızı Et Sektörünün Avrasya Bölgesindeki En Büyük Buluşması

Kuruluşumuz Tüyap Endüstri Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği, ETBİR Et Üreticileri Birliği Derneği desteği ile T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ulusal Kırmızı Et Konseyi, Türkiye Kasaplar Besiciler Et ve Et Ürünleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği, Et ve Süt Kurumu işbirliği ile, 13-16 Şubat 2014 tarihleri arasında TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ Büyükçekmece-İstanbul’da düzenlenecek olan KET 2014 fuarı ülkemizde ve bölgede ilk fuar olma özelliği ile sektöre yeni bir soluk getirecek.

 

KET 2014 Fuarı, ülkedeki kırmızı et sektöründeki potansiyeli gözler önüne serecek ve besicilikten market raflarındaki paketlenmiş et’e kadar tüm süreç ele alınacak. Bu fuarda BESİCİLİK - Besi Sığırı Yetiştiriciliği ve GenetiğiKüçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği ve GenetiğiBesi Hayvan BakımıÇiftlik Tasarımı ve İlgili Mühendislikler, BESİ YEMLERİ- Hayvan BeslemeYem Bitki ÜretimiYem Bitkileri TohumuYem Toplama ve İşlemeYem Sevkiyatı, SAĞLIK VE HİJYEN- Aşı, İlaç,Veterinerlik Hizmetleri, EKİPMANLAR VE ALETLER- Kırmızı Et Kesim Makinaları,Kasap Ekipman ve AletleriDiğer MekanizasyonTartılar, GIDA GÜVENLİĞİ VE KONTROL- KesimhanelerSoğutma ve Depolamaİşleme ve Proses Kontrol SistemleriAmbalaj ve Ambalajlama TeknikleriKatkı MaddeleriTemizlik EkipmanlarıBilgi İşlem Otomasyon, LOJİSTİK - Traktör ve MekanizasyonKırmızı Et NakliyesiTreyler,Ticari Araçlar, SARAÇLIK, SAKADAT- İlgili Kurumlar ve Yayınlarİlgili Show ve Yarışmacılar, ilgili üretici ve ithalatçı firmalar tek çatı altında toplanacak.

 

Fuar UNTEK 2014 2. Unlu Mamuller Teknolojileri, Pastane ve Fırın Ekipmanları Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecektir.

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331