Markanızı Ortadoğu'ya Taşıyın!...

Markanızı Ortadoğu'ya Taşıyın!...
Facebook Twitter Google Pinterest

Medyafors Fuarcılık A.Ş. ve INDEX Conferences & Exhibition Organisation Est. arasında yapılan görüşmeler sonucunda imzalanan anlaşma ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kapsamlı franchising fuarı olan “The Global Franchise Market (TGFM)” fuarının Türkiye’deki tek yetkili acentesi Medyafors Fuarcılık A.Ş olmuştur.

14 -15 Kasım 2016 tarihinde INDEX tarafından Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezinde düzenlenecek ‘’The Global Franchise Market” yaklaşık otuz milyar dolarlık franchise potansiyeli olan BAE ve bölge pazarına açılmak isteyen bir çok firmanın ilgisini çekiyor. Francorp Middle East ve Dubai Turizm Ajansı tarafından desteklenen fuar BAE’nin en gözde ve en popüler şehirlerinden biri olan Dubai’de düzenlenmektedir. Özellikle bir çok markanın merkezinde olan ülkede Türk ürünleri ve markalarına yoğun ilgi gösteriliyor. Bölge ülkelerde franchising alanında saygın bir konumu olan fuar da Türk markaları sahip olduğu kalite, saygınlık ve marka bilinirliğinden dolayı yatırımcılardan büyük ilgi görmektedir. Yapılan son araştırmalarda geleneksel Türk ürünleri sunan restoran, kafe ve tatlı zincirleri, kalitesiyle kendini kanıtlamış Türk tekstil markaları, hizmet sektöründen firmalar yatırımcı ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

14 -15 Kasım 2016 tarihinde INDEX tarafından ülkenin en önemli fuar merkezlerinden biri olan Dubai Uluslararası Zirve ve Fuar Merkezinde düzenlenecek olan organizasyona katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Facebook Twitter Google Pinterest


DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331