Modeks 2013 Fuarı

Modeks 2013 Fuarı
Facebook Twitter Google Pinterest
Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 20 - 24 Şubat 2013 Tarihlerinde Düzenlenecek Modeks 2013 Fuarı, 4 Salonda Toplam 30.000 m2 Alanda Lider Mobilya Firmalarını Bir Araya Getiriyor.

 

Sektörün Bursa’daki Büyük Buluşması  

Şubat 2013'te Gerçekleşecek!.. 

 

 

 

 

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 20 - 24 Şubat 2013 Tarihlerinde Düzenlenecek Modeks 2013 Fuarı, 4 Salonda                          Toplam 30.000 m2 Alanda Lider Mobilya Firmalarını Bir Araya Getiriyor.

Kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından, Media Anemon işbirliğinde, TG Expo, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın değerli destekleri alınarak hazırlanan MODEKS 2013, Mobilya, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı,  20 – 24 Şubat 2013 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Media Anemon işbirliğinde; fuarlar şehri Bursa'da 4 salondan oluşan 30.000 m2 lik alanda, 156 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile Anadolu'nun en büyük mobilya fuarı olma hedefi ile hazırlanan Modeks 2013, konusunda lider üretici mobilya firmaları ile profesyonel ziyaretçileri aynı çatı altında buluşturacaktır. Ev mobilyası, ofis mobilyası, aksesuar ve dekorasyon konularının ağırlıkta yer alacağı fuarımız, katılımcılar ve yerli - yabancı ziyaretçiler arasında bir köprü oluşturacak, büyük bir sinerji yaratacaktır. Ülkemizin mobilya imalatının ve yan sanayisinin merkezi konumunda olan İnegöl firmalarının katılımının yanı sıra Ankara, İstanbul, İzmir, Kayseri’den de firmaların yoğunlukta olacağı büyük buluşma, genç nüfusun yoğun olduğu toplumumuzda, çağdaş bir sosyal yaşam için ihtiyaç duyulan yeni, modern ve işlevsel ürün ve çözümlerin ziyaretçilere tek çatı altında sunulacağı bir platform olacaktır.

 

Ersözlü; "Türk Mobilyası, Modeks 2013 Fuarı ile Tüm Dünyaya Tanıtılacak"

 

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü; "Düzenlediği fuarlarla ülke ve bölge ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlayan kuruluşumuz Tuyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan Modeks 2013, Bursa’nın sektör de çok önemli bir yere sahip olmasının verdiği güçle oldukça renkli ve hareketli bir atmosferde gerçekleşecektir. Son dönemde konut yapımının hızlı ve sürekli şekilde artmasıyla inşaat sektöründe yaşanan hareketlilik, özellikle dekorasyon malzemeleri ve projelerine duyulan ihtiyacı doğurmuş, dekorasyonun vazgeçilmezi olan mobilya talebinin de artışına sebep olmuştur. Türk mobilyasının bir dünya markası haline gelmesi ve ihracat rakamlarının hızla artması, söz konusu fuarın Bursa gibi sürekli gelişen ve yenilenen bir şehirde düzenlenmesiyle sektöre büyük bir ivme kazandıracaktır. " dedi.

 

Ersözlü; "TG Expo ve Tüyap, Fuarın Dünyaya Tanıtılmasında İşbirliğine Gidiyor"

 

Fuarımızın ilgili sektöre ilişkin yabancı platformlarda bilinirliğini yükseltmek, ülkemiz ihracatının arttırılmasına yönelik yapılan çalışmalara katkı sağlamak amacıyla TG Expo ve Tüyap Yurtdışı ofisleri tarafından yapılan etkin tanıtımlar ile ziyareti kesinleşen ülkeler olan Afganistan, Almanya, Arnavutluk, B.A.E., Bahreyn, Bangladeş, Bosna - Hersek, Bulgaristan, Dubai, Filistin, Hindistan, Hırvatistan, Hong-Kong, Irak, İngiltere, İran, İtalya, Kamerun, Karadağ, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Pakistan, Polonya, Sırbistan, Sri Lanka, Suriye, Ukrayna, Ürdün veYunanistan’dan sektöre ilişkin iş adamları ve alım heyetleri organize edilmektedir.Yurtiçinden ise Türkiye genelinde il merkezleri ve ilçelerinde bulunan 60.000 mobilya mağazası yetkilisi özel mektup ile fuara davet edilecektir.

 

Fuarın yurtdışı tanıtım çalışmaları kapsamında; 24 – 27 Eylül 2012 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenen INDEX 2012 Fuarı'nda İngilizce ve Arapça hazırlanan fuar dokümanları dağıtılarak hem fuar katılımcıları hem de ziyaretçilerinin fuardan haberdar olmaları sağlanmıştır. Ayrıca sektörle ilgili hem yurtiçi hem de yurtdışında yayınlanan dergilerde ilan ve haber çalışmaları yapılmaktadır.

 

Detaylı Bilgi için;

 

Mobilya sektörünün kalbinin Tüyap Bursa çatısı altında atmasını sağlayacak Fuar hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bursamodeks.com.tr vewww.tuyap.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

MODEKS 2013 Fuarı kapsamında; Modern & Avangart Mobilya; Salon Takımları, Yatak Odası, Yemek Odası, Aksesuar ve Tamamlayıcı Üniteler, Duvar Üniteleri, Masa ve Sandalye Takımları, Modüler Mobilya; Salon Takımları, Yatak Odası, Yemek Odası, Aksesuar ve Tamamlayıcı Üniteler, Duvar Üniteleri, Masa ve Sandalye Takımları, Klasik & Neo - Klasik Mobilya; Salon Takımları, Yatak Odası, Yemek Odası, Aksesuar ve Tamamlayıcı Üniteler, Duvar Üniteleri, Masa ve Sandalye Takımları, Oturma Grupları; Koltuklar, Kanepeler, Yataklı Kanepeler, Klasik gruplar, Özel Tasarım Ürünleri, Sandalye ve Çeşitleri, Döşemelik Kumaş, Diğer Oturma Grupları, Bebek, Çocuk ve Genç Mobilyaları; Bebek, Çocuk ve Genç Odaları, Yataklar, Sandalyeler, Çalışma Üniteleri, Oyun Takımları; Yatak Odası; Yatak Odası Takımları, Baza, Aksesuar, Yataklar; Standart, Tek ve Çift Kişilik, İkiz, Ortopedik, Özel Tasarım, Yatak Aksesuarları, Diğer Yatak Üniteleri,                         Tek Kullanılan Mobilyalar ve Aksesuarlar; Klasik Ürünler, Saklama Üniteleri, Duvar Sistemleri, Tv Üniteleri, Masa ve Sehpalar, Aydınlatma,                  El İşçiliği Ürünler, Diğer Tamamlayıcı Ürünler, Diğer; Tasarımcı Ürünleri, Sektörel Yayınlar, Dernekler yer almaktadır.

 

Fuar, 20 – 23 Şubat 2013 tarihlerinde 10.00 – 19.00 saatleri arasında,                   24 Şubat 2013 tarihinde ise 10.00 – 18.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

 

 

TÜYAP BURSAFUARCILIK A.Ş.

 

Özge ŞAHİN - Selva Bircan CANDER
Proje Pazarlama Sorumlusu
TEL    : +90 (224) 211 50 81 (PBX)
FAKS : +90 (224) 211 61 31- 211 22 16 

ozgesahin@tuyap.com.tr,

selvacander@tuyap.com.tr

www.tuyap.com.tr

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331