Railway İstanbul

Railway İstanbul
Facebook Twitter Google Pinterest
Demiryolu Teknolojileri, Raylı Sistemler, Toplu Taşımacılık ve Altyapı Fuarı

fuar habercisi, Railway İstanbul; Ulaşım teknolojilerinde yenilikçi ve sürdürülebilir projeler için

Son yıllarda büyüme trendi ile dikkati çeken Türkiye, pek çok sektörde yatırımcılar açısından komşu ülkelerine göre üstünlük gösteriyor. Yeni stratejilerin geliştirildiği ulaşım alanı da bu sektörler arasında yer alıyor.

Dünya genelindeki ekonomik ve sosyal gelişmelere bağlı olarak ulaşım sistemlerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar ve yatırımlar bu konjonktüre uygun olarak Türkiye'de de artıyor. Ulaşım altyapısında ve ulaşımı sağlayan sistem araçlarında inovatif üretimin geliştirilmesine yönelik faaliyetlerin özellikle son 10 yılda ülkemizde hız kazandığı gözleniyor. Sadece bu konuya odaklı sektörel bir projenin geliştirilmesi ve ulaşım endüstrisinin platformu olabilecek güçlü bir yapıya ise ihtiyaç duyuluyor. 

14 – 17 Kasım 2013 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek “Railway İstanbul- Demiryolu Teknolojileri, Raylı Sistemler, Toplu Taşımacılık ve Altyapı Fuarı” bu stratejiye uygun olarak Sine Fuarcılık tarafından projelendirildi. Ulaştırma Bakanlığı başta olmak üzere, 150 yılı aşan birikimi ve tecrübesini kurum kültürüne dönüştürerek "hızlı", "emniyetli" ve "ekonomik" taşımacılık hizmetlerini paydaşları ile işbirliği içinde müşterilerine sunan TCDD(Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları)'de fuara destek veriyor
 


Railway İstanbul Fuarı ile başta raylı sistemler olmak üzere sürdürülebilir taşımacılığa katkı sağlayan sektörler, tüm kuruluşlar ve firmalar bir araya getiriliyor. Katılımcılar için yeni iş geliştirme, projelendirme ve yatırım fırsatları sunacak fuarda tüm katılımcılar, konuyla ilgili uluslararası fon kuruluşlarının temsilcileriyle yüz yüze görüşme imkanı bulacaklar. 

Avrupa ile Asya arasında bir merkez konumunda olan ve tüm ulaşım ağlarına sahip Türkiye'de ulaşım sektörünün ileri teknolojilerle donatılması, artan kent nüfusunun ulaşım ihtiyacının dünya normlarına göre karşılanarak sürdürülebilmesi gibi hususlarda Railway İstanbul'un belirleyici olması amaçlanıyor. Çevreci, konforlu, güvenli, hızlı ve ekonomik ulaşıma yönelik projelerin ve teknolojilerin sergileneceği fuarın, bu alanda geliştirilecek politikalara da yön vermesi amaçlanıyor. 

 

 

Fuar Künyesi

Fuar
Organizatör Sine Fuarcılık A.Ş.
Tarih 14 - 17 Kasım 2013
Yer CNR Expo İstanbul – Türkiye
Tel. +90 212 465 74 74
Fax +90 212 465 74 76 / 77
E-posta info@cnrrailwayistanbul.com
Online Kayıt Online kayıt için tıklayınız...

 

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331