Satış Noktaları Çoğaldı, Zincir Markaların Cirosu Arttı...

Satış Noktaları Çoğaldı, Zincir Markaların Cirosu Arttı...
Facebook Twitter Google Pinterest
Yeni Buluşma Tarihi 18-21 Eylül 2014

MedyaFors Fuarcılık organizasyonuve UFRAD(Franchising Derneği) işbirliğiyle gerçekleştirilen Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 18–21 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 2 ve 4. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla 12. kez İstanbul’da buluşturacak.

Yeni çalışmalar ve sürprizlerle, fuar 2014 yılında da franchise sektörüne damgasını vuracak. Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan fuar, bir yandan uluslararası markalara ev sahipliği yaparken öte yandan ulusal markaların güçlenmesine ve onların yurtdışına açılarak birer uluslararası markaya dönüşmelerine ön ayak olacak. En önemli hedef; Türkiye’den daha fazla markamızın dünya pazarına açılmasını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Fuarı geçen yıl 21.200 kişi ziyaret ederken, bu yıl yerli-yabancı ziyaretçi sayımız 26.312’e ulaştı. Geçen yıl 300 olan marka sayısı bu yıl 400’e çıktı.

Ulusal bir çok marka fuar ile satış noktalarını çoğaltarak, bir kaç şubeli noktalandan ,büyük zincir markalar halini aldı. Yabancı yatırımcılar Türk markalarıyla birebir ilgilenerek önemli görüşmeler yaptılar ve yeni işbirliklerinin altyapısını oluşturdular. Fuar, ülkemizin uluslararası pazarlarda daha fazla markayla temsil edilebilmesi için de yeni fırsatlar sunmaktadır.

 

Markaların bayilik/ franchise bilgilerine ve ayrıca fuarla alakalı merak ettiğiniz her türlü bilgiye  www.bayimolurmusun.com.tr  web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331